Спортски дани за родитеље и ученике млађих разреда

13.5.2024.године у ОШ „Емилија Остојић“ отпочели су Спортски дани за родитеље и ученике млађих разреда.
Спортски дани трају од 13.5.2024.г.-17.5.2024.г. Спортску недељу су отпочели ученици другог разреда и њихови родитељи. Ентузијазам је исијавао из плавог, зеленог, белог и црвеног тима. Учешће је узело 80 ученика и 25 родитеља. Задовољство су одавала насмејана лица учесника. Огромну подршку су са трибина имали од старијих другара и њихових родитеља.
Сутра на такмичарски трон ступају ученици првог разреда и њихови родитељи. Желимо им пуно среће! Користимо прилику да се још једном захвалимо на свесрдној подршци, сарадњи и залагању наших дивних родитеља.
Све похвале родитеља је добио организациони тим који су чинили: Бранимир Петровић, Раде Деверџић, Светлана Илић и Милош Петрић.
Видимо се сутра на новим играма!
Све реакције:

Svetlana Ilić, Ljiljana Jovanović и још 52