ОБАВЕШТЕЊЕ О ОРГАНИЗИЦИ РАДА У МАТИЧНОЈ ШКОЛИ ЗА СТАРИЈЕ РАЗРЕДЕ ОД ПОНЕДЕЉКА 14.9.2020. ГОДИНЕ

ПОШТОВАНИ РОДИТЕЉИ И УЧЕНИЦИ,

У претходне две недеље организација рада у матичној школи за ученике старијих разреда одвијала се према комбинованом моделу на који смо добили сагласност – недељно су се смењивале група А и група Б.

Међутим, како би све основне школе у Србији биле усаглашене по моделу организације рада, школа ће од понедељка 14.9.2020. године кренути са применом комбинованог модела 3+2 – понедељак, среда и петак у школу долази група А старијих разреда, а уторак и четвртак наставу похађа група Б, док ће се наредне недеље групе смењивати.

Настава се свакодневно остварује са једном групом ученика, према утврђеном распореду часова.

Распоред ће остати непромењен.

Хвала на разумевању!