Ученици одељења IV2 са својом учитељицом Весном Миловановић припремили су и извели свечани програм на тему ,,У част Момчила Тешића“ коме су присуствовали родитељи,учитељи и ученици млађих разреда наше школе.

Програм је почео песмом ,,Лек” у извођењу одељењског хора, а потом су се на подијуму смењивали рецитатори који су казивали стихове песама овог нашег завичајног песника.Сећајући се његовог лика и дела извођачи су истакли богатство песниковог стваралаштва, као и његову очараност родним крајем, селом и природом .

Ученици – млади песници из овог одељења употпунили су програм читањем песама које су до сада написали и показали да ће се сигурно својим раскошним талентом винути високо у песничке висине.

Велики, заслужени аплауз и похвале којим је публика наградила извођаче, показали су да су сви уживали у приказаном  програму.