ТАКМИЧЕЊЕ ТРИОЛИЦА
Удружење наставника музичке културе из Београда по први пут је организовала такмичење из предмета музичка култура за основну и средњу школу под називом Триолица у четири етапе и четири дисциплине.
Ученици ОШ „Емилија Остојић“ матична и ИО Роге остварили су запажене резултате на школском, општинском и окружном нивоу. Након напорних припрема, темељног и исцрпног рада ученица Ивона Ристовић солиста освојила је прву награду на Окружном такмичењу 92 поена. Група певача друга дисциплина Марија Вукајловић, Анастасија Ивановић, Дуња Обрадовић, Сандра Вукашиновић и Катарина Томић освојиле су другу награду 88 поена и клавирски дуо Јана Констандиновић и Дуња Ојданић освојиле су прву награду 95 поена и пласман на републичко такмичење.
Такмичаре су припремале и водиле наставнице музичке културе Сања Терзић Јовановић и Ивона Даниловић.
Окружно такмичење је одржано 20.4.2024.године у Основној школи „Слободан Секулић“ у Ужицу.
Честитке наставницама и ученицама на изузетно великом постигнутом резултату у историји школе.
Све реакције:

Ivana Mihailovic